9 trików na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Prezentuje parę prostych wskazówek, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, iż kontakt cielesny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Skutkiem tego powinno się włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie dowiodło, że już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio