Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami erekcji. Pozostałe schorzenia, które
kamagra w zelu mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu kamagra w zelu jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. W dzisiejszych czasach mnóstwo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, zbyt mało snu i inne podobne czynniki. Zastanów się nad zmianą stylu życia, zerwij z papierosami, rozpocznij uprawianie sportu i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.