Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie realizować wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widoczną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój penis jest na ogół zmęczony. Musi zregenerować siły. Dlatego bardzo ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest erekcja zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niezwykle ważny.