Różne metody na bycie trendy

Spora ilość pań ma znaczne kompleksy na punkcie własnej wagi – całkiem często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma większego sensu ściemniać – nierzadko realia są takie, że istotnie kobiety mają nieco kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją bardzo ciekawe rozwiązania, które mogą spowodować, iż można wyglądać szczuplej. Ba, całkiem często szczupłe kobiety przez źle dobrane ubrania wyglądają na o wiele cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Na pewno ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Oprócz tego niech kolor naszego wdzianka podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To słabe połączenie, które nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeżeli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, to warto nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuch, i nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W owym celu należy założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnio panuje moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z pań pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.