Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie istniała w sum zaspokojona? Kobiety wymagają dużo czasu, by czuć kompletną radość z seksu i poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że zatem nie problem, co również wiesz, że nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się toż szczególnie, ona że w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być sygnałem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze swoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do spraw.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w stanie dłużej uprawiać sex niż przed podjęciem terapii. Ten kolejny czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował nadzieję kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Szybko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

ClimaxControl

Derminax

Fem max