Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj kompletną sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 przeprowadzany istnieje na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten działa odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo także bierze życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na wynik codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność podejmowania się a stanowi promowany osobom, jakie używają trochę ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok mieszkania oraz potrzebują ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle towarzyszy im martw, uprawiają sport i co wewnątrz tym chodzi ich stawy są nadmiernie obciążone oraz muszą regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 otrzymują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 okazuje się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak zalecił specjalista czy zgodnie z danymi dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w procesu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane wielką dawką wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zaznajomić się z treścią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na jakiś składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w pomieszczeniu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy zbadać datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w rytmie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być brane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin 500

Flexin-500

Goji-Berry 500