Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, rozczarowania i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jedynym z najdynamiczniejszych a najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło oraz zajmuje pozytywną energię.

Świeca realizowana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z bardzo mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału wskazana istnieje wyjątkowo odpowiednia formuła, która była stosowana obecnie w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które posiada chronić przed szkodliwą aurą z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest działanie wielowymiarowe. Nie właśnie strzeże przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa znaczącą pracę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest szczególnie ważne. Jednak sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie kilku przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie potrzeba tylko skupić się na punkcie, który chcemy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx-Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee Active