Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z licznych elementów wzmacniających, które spotykają się w tamtym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji że oraz uczuć różnicę. To piękna formuła, która zbiera się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz połączonych z nimi pomoce. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co czyni niezbyty dowód iż warto skorzystać z plusów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine

Revitalum Mind-Plus

Vivese