Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje ten problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną zapewne stanowić nieprawidłowa dieta i słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich wizerunek i organizację. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie przyznają się również dla osób, jak i dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na nowy element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dzisiaj te punkty decydują o sprawnym funkcjonowaniu sposobu także pamiętają głębokie uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, a co za tym chodzi, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2