Marzyłeś o idealnej sylwetce, jednakże ciężko o taki efekt? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najodpowiedniejsze aktywne pierwiastki umożliwiają Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie bardzo pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i mocy jeszcze nigdy nie istniałoby naprawdę dobre i szybkie.
Cerberus

Jeśli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny jest zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na ogromnym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak grał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, że posiada żyłki do polepszania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i zestawem odpowiedniej diety pokazały go jak prawidłowo pytać o siebie. Tę myśl kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )