Wspaniałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa klasę środków
przypływ siły oraz siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w obrębie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę oraz masę mięśniową. Więc zwłaszcza wydajny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze efekty ruchów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na straży Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i odporności jeszcze nigdy nie było naprawdę jasne oraz bliskie. Będziesz traktował gwarancja, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię i dostań na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż większa miara i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na sukcesy treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej konkurencji oraz stanów gotowy do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz uznawał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać oraz jako ćwiczyć, by zmienić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )